תכנון וילות

תכנון וילות הוא אתגר גדול עבור כל אדריכל ומעצב פנים , זה לא משנה עד כמה הוא יהיה מוכשר ובעל ניסיון, כאשר זה מגיע אל תכנון וילות, הליווי של הפרויקט יהיה מקיף יותר, רגיש יותר ועם הרבה יותר בירוקרטיה מאשר פרויקטים רגילים.

"בלטמן כהן" הוא משרד אדריכלי יוקרה אשר מתמחה בעיצוב חללים בסגנון פאר.

קראו עוד על תכנון בתי יוקרה כעת בקישור המסומן.

 

במשרד אנו דוגלים בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח מתוך אמונה שהלקוח צריך להתלוות לכל התהליך בכדי למנוע אי התאמה בין מה שהלקוח דורש וחולם ובין הביצוע הסופי.

המוטו של משרד "בלטמן כהן" הינו עיצוב טוטאלי: החל מהעמדת המבנה בשטח דרך השתלבותו בסביבה, מעורבות בכל תהליכי התכנון והבניה וכלה בהקפדה על פרטי הפנים.

בניגוד לחללים קטנים יותר, תכנון וילות דורש הסתכלות מקצועיות של אדריכל עם ניסיון רב שנים, דווקא מכיוון שבמרבית המקרים שטח הוילה הוא גדול פי כמה וכמה מדירות סטנדרטיות, בחירת האדריכל בפרויקטים מסוג זה היא קריטית ביותר.

 

"בלטמן כהן" הינו משרד אדריכלות שונה מהרגיל – אנו מתמחים בעיצוב ותכנון של וילות בסטייל יוקרתי אשר מתאים בעיקר לאנשים החושבים בגדול.

המשרד מאמין בשיתוף פעולה מלא בין הלקוח ובין האדריכל – פרויקט מוצלח דורש קודם כל למידה מקיפה של רצונותיו של הלקוח והסטייל האישי שלו, ורק לאחר מכן ידע  האדריכל כיצד לסנכרן בין הויז'ן שלו לבין מה שהלקוח באמת רוצה.

 

תכנון בתי יוקרה – פגישת ייעוץ

קבעו פגישה עם אדריכל יוקרה מטעמנו – צרו קשר כעת באמצעות הטלפון או המייל ונשמח לעמוד לשירותכם לגבי מחירים אטרקטיביים.