עיצוב פנים דירות יוקרה

תכנון בתי יוקרה – משרד בלטמן כהן

משרד "בלטמן כהן" הינו משרד אדריכלים אשר מתמחה בפתרונות של תכנון בתי יוקרה, דירות פאר ועיצוב פנים לדירות יוקרה.

המשרד הוקם ע"י אדריכלית עיצוב דירות יוקרה, ורד בלטמן כהן -בוגרת בהצטיינות של המחלקה לעיצוב תעשייתי באקדמיה לאמנות ועיצוב "בצלאל" ובעלת תעודת הנדסאית אדריכלות.

תורת אדריכלות עיצוב פנים לדירות יוקרה  שונה משאר סוגי העיצוב. בניגוד לעיצובים אחרים, תכנון בתי יוקרה דורש הסתכלות רחבה יותר על הפרטים הקטנים ביותר כאשר אין מקום לשילוב אלמנטים שלא משדרים יוקרה.

בעיני ורד, תחום הבניה הפרטית משלב בתוכו את עבודת העיצוב ואהבת האדם.

עיצוב ותכנון המבנה והחללים בתוכו, הוא תוצר של החיבור בין תנאי השטח לבין סגנון החיים של הלקוח: אורח חייו, צרכיו וכמובן, יכולותיו הכלכליות.

המשרד מאמין בשיתוף פעולה מלא בין הלקוח ובין האדריכל – פרויקט מוצלח דורש קודם כל למידה מקיפה של רצונותיו של הלקוח והסטייל האישי שלו, ורק לאחר מכן, ידע האדריכל כיצד לסנכרן בין החזון שלו לבין מה שהלקוח באמת רוצה.

עיצוב פנים לדירות יוקרה

בנוסף לעיצוב הבית כמכלול יש לזכור כי עיצוב פנים לדירות יוקרה הוא שלב קריטי בשמירת הקו העיצובי שנקבע בתכנון הראשוני. כלומר, יש יתרון עצום בכך שאותו אדריכל יבצע את עיצוב הבית מהסקיצה הראשונה תוך מתן דגש לעיצוב פנים הבית עצמו שיתבצע לאחר מכן.

כאשר אתם בוחרים במשרד "בלטמן כהן" אתם בוחרים ביוקרה, מקצועיות ואיכות ברמות הגבוהות ביותר.

משרד "בלטמן כהן" מבצע גם בנייה בנחלות. אדריכלות ועיצוב פנים לשטחים גדולים אשר זקוקים לתכנון ועיצוב יוקרתי אדריכלי.

ניתן לקרוא עוד על אדריכלים לבתי יוקרה בעמוד המסומן – לעוד מידע על תכנון בתי יוקרה התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונחזור אליכם בהקדם ונקבע פגישת היכרות.