מעצבי פנים מובילים בארץ

החיפוש אחר מעצבי פנים מובילים יכול לעיתים להיות מתיש, איך קובעים מי הוא אדריכל מוביל? כיצד מוצאים משרדי אדריכלים מובילים בארץ?

אם בעבר הייתה לנו אפשרות למצוא אדריכלים מובילים רק באמצעות פה לאוזן או בעזרת פרסומים שונים בעיתון, אז היום כללי המשחק השתנו.

כיום ניתן לראות מעצבי פנים מובילים דרך חיפוש קצר בגוגל, בפייסבוק, באינסטגרם ובכל רחבי הרשת… ניתן גם לראות תיק עבודות וכל מידע אחר – אך עדיין נשארת אותה הבעיה: כיצד קובעים אם האדריכל המוצג לפנינו הינו אדריכל מוביל או לא?

 

תיק עבודות מרשים + שנות ניסיון בתחום + המלצות הם כלי המפתח למציאת אדריכלים ומעצבי פנים מובילים בארץ

ורד בלטמן כהן בוגרת בהצטיינות של המחלקה לעיצוב תעשייתי באקדמיה לאמנות ועיצוב "בצלאל" ובעלת תעודת הנדסאית אדריכלות.

סטודיו "בלטמן כהן אדריכלות עיצוב" שהוקם בשנת 1991, עוסק בעיקר בתחום בניה פרטית איכותית למגורים ומשרדים.

המשרד מאמין בשיתוף פעולה מלא בין הלקוח ובין האדריכל – פרויקט מוצלח דורש קודם כל למידה מקיפה של רצונותיו של הלקוח והסטייל האישי שלו, ורק לאחר מכן ידע האדריכל כיצד לסנכרן בין החזון שלו לבין מה שהלקוח באמת רוצה.

השתלבותו של הלקוח בתהליך תכנון המבנה

שמי ורד בלטמן כהן, בוגרת בהצטיינות של המחלקה לעיצוב תעשייתי באקדמיה לאמנות ועיצוב "בצלאל" ובעלת תעודת הנדסאית אדריכלות.

בשנת 1989 לקחתי חלק פעיל בהפיכת שכונת פלורנטין לשכונת מגורים לצעירים ומרכז פעילות לאמנים הכולל את הקמת המרכז לאומנות ועיצוב ברחוב ויטל 12. כתושבת המקום הקמתי את אחת מדירות הלופט הראשונות בשכונה.

הסטודיו, שהוקם בשנת 1991, עוסק בעיקר בתחום בניה פרטית איכותית למגורים ומשרדים.
החל בשנת 1994 ובמשך כעשור נמניתי על סגל מכללת ויצו בחיפה במגמת אדריכלות.
ניסיוני ארוך השנים בתחום מלמדני כי העיסוק באדריכלות הוא למעשה עיסוק במערכות היחסים בין החלל לאדם, משלב בתוכו דמיון ויצירה תוך התמודדות בהיבטים ודרישות מקצועיים ודורש יכולות רבות ומגוונות.

 

בעיני, תחום הבניה הפרטית משלב בתוכו את עבודת העיצוב ואהבת האדם עיצוב ותכנון המבנה והחללים בתוכו, הוא תוצר של החיבור בין תנאי השטח לבין סגנון החיים של הלקוח: אורח חייו, צרכיו וכמובן, יכולותיו הכלכליות .
השתלבותו של הלקוח בתהליך תכנון המבנה, שנבנה על פי מידותיו והפיכתו ל"בית"- הופכת את הפרויקט למוצלח.

המוטו העיקרי שלי הוא עיצוב טוטאלי: החל מהעמדת המבנה בשטח דרך השתלבותו בסביבה, מעורבות בכל תהליכי התכנון והבניה וכלה בהקפדה על פרטי הפנים.

 

עוד מאמרים באתר :

תכנון בתי יוקרה

אדריכל יוקרה

תכנון וילות

אדריכלים לבתי יוקרה

עיצוב בתים פרטיים

מעצבי פנים מובילים

יש לכם שאלותנוספות על מעצבי פנים מובילים ? צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף על מעצבי פנים מובילים באזור שלכם ונשמח לעמוד לשירותכם.